Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport

  • 117 m²

Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport ligger i Hounslow. Den har 3 rom på 117 m² og kan ta imot 5 gjester. Twickenham stadion ligger mindre enn en 10-minutters kjøring fra boligen, og St Luke ligger en 7-minutters spasertur unna.

Gjestene kan benytte seg av 1 baderom.

Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport har også et komplett kjøkken med et kjøleskap og en ovn.

Det stedet ligger i en beleilig beliggenhet i Hounslow en 15-minutters kjøretur fra London Heathrow lufthavn flyplass. Sentrum av Hounslow ligger 3 km fra villaen. Zaiqah og Punjabi Karahi Indian Restaurant er innenfor 450 meter fra boligen. Villaen ligger et par minutter med bil fra Gurdwara Sri Guru Singh Sabha Southall. Boligen ligger innen 10-minutters gange til Lampton Road bussholdeplassen og 600 meter fra Osterley undergrunnsstasjon t-banestasjonen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport Hounslow
Modern 3 Bedroom House With Garden & Private Parking
pris kun for mobil

Modern 3 Bedroom House With Garden & Private Parking

8.8
Fabelaktig 13 anmeldelser
1.3 km fra overnattingsstedet

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Sikkerhet

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Tørketrommel
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Fritidsaktivitet

    • Hageområde

    På rommene

    • Oppvarming
    • Sitteområde
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere
    • Familierom

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 21:00
    Utsjekking: fra 08:00 til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport villa?
      Gjester i Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport villa bør sjekke inn senest 21:00 og sjekke ut til 10:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheten av Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport villa?
      Restauranter i nærheten av Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport villa inkluderer Hot Plate Buffet og Charisma Bar & Restaurant.
    • Har Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport villa fin utsikt?
      Ja, vinduene på Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport villa åpner ut mot hagen.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Nancy'S 3 Bedroom House Near Heathrow Airport Hounslow

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk